Harmony Center TANYA som otvorila na  základe poznatkov z mojej 35 ročnej praxe v zdravotníctve ako masérske centrum spojené s alternatívnou medicínou (diagnostika a meridiánová masáž/moderná akupunktúra, pulzný magnet).

Masáže patria k zdravotným úkonom a  preto zabezpečujem odborný dohľad pri poskytovaní masérskych služieb: t.j. získanie anamnézy zdravotného stavu (prevencia komplikácii), posúdenie, monitoring vitálnych funkcii, resp. odporučenia konzultácie s lekárom pri zistení negatívnych symptómov.

Fyzikálny zákon nám vraví: ..."energia nikdy nemizne, iba sa transformuje" (S.Sharamon).... aj keď to všetci vieme, aj tak o energii polemizujeme, hlavne, ak sa to týka zdravia. V rámci mojich skúsenosti som sa rozhodla spojiť masáže ako s meridiánovou terapiou či terapiou magnetického pulzného generátora MPG 30, tak aj s pyramidálnou energiou. Terapia pozitívne pôsobí na  komplexný systém energií človeka v súvislosti s podporou či prevenciou zdravia. Všetky masáže/terapie sú realizované pod pyramídou. 

 ...úžasné na tom je to, že "dobíjanie energiou" funguje aj pre "neveriacich". Vždy ma úprimne poteší, keď od večných pochybovačov  vidím konečne usmiate oči a počujem tiché uznanie.... "veď ja som ako znovuzrodený"......

PhDr. Tatiana Labdová