Harmony Center TANYA som otvorila na  základe poznatkov z mojej 36 ročnej praxe v zdravotníctve ako masérske centrum spojené s alternatívnou medicínou (diagnostika a meridiánová masáž/moderná akupunktúra, pulzný magnet).

Masáže patria k zdravotným úkonom a  preto zabezpečujem odborný dohľad pri poskytovaní masérskych služieb: t.j. získanie anamnézy zdravotného stavu (prevencia komplikácii), posúdenie, monitoring vitálnych funkcii, resp. odporučenia konzultácie s lekárom pri zistení negatívnych symptómov.

Fyzikálny zákon nám vraví: ..."energia nikdy nemizne, iba sa transformuje" (S.Sharamon).... aj keď to všetci vieme, aj tak o energii polemizujeme, hlavne, ak sa to týka zdravia. V rámci mojich skúsenosti som sa rozhodla spojiť masáže ako s meridiánovou terapiou či terapiou magnetického pulzného generátora MPG 30, tak aj s pyramidálnou energiou. Terapia pozitívne pôsobí na  komplexný systém energií človeka v súvislosti s podporou či prevenciou zdravia. Všetky masáže/terapie sú realizované pod pyramídou. 

Zložité veci, sú väčšinou jednoduché. Počas mojej 36 ročnej praxe v primárnej sfére zdravotníctva som si všímala myslenie a cítenie ľudí, ktorí prichádzali do ambulancie vzhľadom k ich symptómom či diagnózam. Videla som emočné krivdy, ktoré boli iba vytesnené hlboko do duše, ale nie spracované. Dlhodobé zvýšené a zrýchlené negatívne vibrácie aktivujú genetiku alebo civilizačné choroby.                                                                                                                                                              Tradičná čínska medicína energetickú nerovnováhu považuje za známku porušenia zdravia. Energetické centrá či nádi v minulosti u nás začala riešiť akupunktúra, je to iba medicínske pomenovanie, ale stále ostáva faktom, že ide o energetické telá, čakry a meridiány.... niečo, čo už bolo dávno pred Kristom.                                                                                                                                  Tento rok v Egypte, na pláži som robila pľúcny meridián 70 ročnej žene, ktorá nevedela 40 rokov spracovať smrť syna. Mala výrazné problémy niekoľko rokov s pľúcami a následne s trávením a jedným vzťahom. Okolo išiel asi 15 ročný chlapec, ktorý pracoval na pláži. Bolo vidno, že pochádza z veľmi slabých sociálnych pomerov a je úplne nový. Zastavil sa pri nás a prekvapene povedal iba jednu vetu:,, Madam, meridiány?                                                                                                                      Čo na to povedať? Iba to, že západná civilizácia popiera fakty, ktoré fungujú tisícročia, ľudovo povedané ,, boli nám dané do vienka ,,. Ale ľudia sa prebúdzajú, v Čechách je už niekoľko meridiánových kliník, ktoré vedú lekári, v príbalových letákoch niektorých liekov nachádzam ,, liek znižuje energiu,, a na záver iba toľko, že čakrám sa venujem tri desaťročia, ktoré mne osobne veľmi pomohli a vždy vždy pri vyhodnotení ako prvoradý vnímam emočný kanál/ IDU. Prečo? Lebo v zdravom tele nemôže byť chorá duša, tak ako povedal Sokrates.

 ...úžasné na tom je to, že "dobíjanie energiou" funguje aj pre "neveriacich". Vždy ma úprimne poteší, keď od večných pochybovačov  vidím konečne usmiate oči a počujem tiché uznanie.... "veď ja som ako znovuzrodený"......

PhDr. Tatiana Labdová