Meridiánová diagnostika podľa W. Penzela. Diagnostikovaná bola 50 roč. žena v decembri 2017, ktorá mala zakódované staré vzorce myslenia a tie následne ovplyvňovali emocionálno-mentálne pole a tie následne  jej rozhodovanie....postupne sa cítila horšie aj zdravotne.  Prvý graf ukazuje veľmi nízku energiu a hlavne kolísavú medzi jednotlivými meridiánmi  -  bola stále unavená, podráždená, mala nízke sebavedomie, priberala na váhe, v noci sa budila, mala pocit stagnácie -  nič jej  nevychádzalo ani vo vzťahoch ani v živote, cítila sa úplne bez energie. Aktivovali sa bolesti drobných kĺbov, migrény, kožné ochorenie, kolísal krvný tlak, mala kolísavé nálady až depresie,  zhoršené krvné testy.  Absolvovala doporučenú meridiánovú terapiu.                        Kontrolná diagnostika po 5 týždňoch (druhý graf)  poukazuje na výrazné zlepšenie a nárast energie, stabilizáciu a hlavne vyrovnanosť  meridiánov........, čo na fyzickej úrovni sa prejavilo stabilizáciou na emocionálno - mentálnej úrovni a  eliminácii zdravotných symptómov. Klientka raz týždenne chodila na meridiánovú terapiu/masáž, okrem toho 2x týždenne si aj sama realizovala  doporučenú masáž doma a tiež následné  odporučenia,.... pritom  schudla 3,5 kg  a hlavne začala sa usmievať.


Harmony Center TANYA som otvorila na  základe poznatkov z mojej 33 ročnej praxe v zdravotníctve ako masérske centrum spojené s alternatívnou medicínou (diagnostika a meridiánová masáž/moderná akupunktúra, pulzný magnet).

Masáže patria k zdravotným úkonom a  preto zabezpečujem odborný dohľad pri poskytovaní masérskych služieb: t.j. získanie anamnézy zdravotného stavu (prevencia komplikácii), posúdenie, monitoring vitálnych funkcii, resp. odporučenia konzultácie s lekárom pri zistení negatívnych symptómov.

Fyzikálny zákon nám vraví: ..."energia nikdy nemizne, iba sa transformuje" (S.Sharamon).... aj keď to všetci vieme, aj tak o energii polemizujeme, hlavne, ak sa to týka zdravia. V rámci mojich skúsenosti som sa rozhodla spojiť masáže ako s meridiánovou terapiou či terapiou magnetického pulzného generátora MPG 30, tak aj s pyramidálnou energiou. Terapia pozitívne pôsobí na  komplexný systém energií človeka v súvislosti s podporou či prevenciou zdravia. Všetky masáže/terapie sú realizované pod pyramídou. 

 ...úžasné na tom je to, že "dobíjanie energiou" funguje aj pre "neveriacich". Vždy ma úprimne poteší, keď od večných pochybovačov  vidím konečne usmiate oči a počujem tiché uznanie.... "veď ja som ako znovuzrodený"......

PhDr. Tatiana Labdová